نمایش 1–15 از 33 نتیجه

نمایش 9 24 36

توسط پزشک طراحی شده است
دکتر بطری براون توسط پزشک آمریکایی کریگ براون طراحی شده است. این یک بطری با سیستم سوپاپ ثبت شده است که به سلامت نوزادان کمک می کند.

دکتر. Brown’s توسط پزشکان در سراسر جهان توصیه می شود و به طور گسترده توسط متخصصان مراقبت از زایمان استفاده می شود.

مزایای Dr. براون
به کاهش مشکلات تغذیه کمک می کند
بطری های Dr. براون به کاهش قولنج، رفلاکس، استفراغ، آروغ و نفخ کمک می کند.

تجربه نشان می دهد که بسیاری از والدین این بطری ها را ترجیح می دهند زیرا به کاهش مشکلات تغذیه کمک می کنند. به این ترتیب، تغذیه به یک تجربه لذت بخش برای والدین و نوزادشان تبدیل می شود.

مواد مغذی ضروری حفظ می شوند
ویتامین های C، A و E برای سلامت و رشد کودک شما بسیار مهم هستند. سیستم شیر از
دکتر. قهوه ای حباب های هوا را کاهش می دهد و تضمین می کند که مواد مغذی مهم اکسید نمی شوند (“تاتک می زنند”). این مهم است زیرا ویتامین ها و چربی ها می توانند به سرعت ارزش غذایی خود را از دست بدهند.

تغذیه بدون خلاء به هضم خوب کمک می کند
هضم خوب برای نوزادان به ویژه نوزادان ضروری است. سیستم شیر از فشار منفی که اغلب توسط خلاء ایجاد می شود جلوگیری می کند. این به کودک اجازه می دهد تا بر اساس نیازهای خود بنوشد.
بطری هوای کامل
به لطف سیستم دریچه فشار مثبت ایجاد می شود که قابل مقایسه با شیردهی است. مکیدن سخت ضروری نیست، “تحریک” سرپستانک کافی است. در نتیجه، کودک شما بسیار طبیعی و راحت می‌نوشد – که برای کسانی که به طور متناوب از شیر مادر و شیشه شیر می‌خورند بسیار خوب است.
سیستم دریچه داخلی و سرپستانک سیلیکونی با هم کار می کنند
طراحی سیستم دریچه همراه با نوک پستان یک جریان ثابت و کنترل شده غذا را فراهم می کند و به کودک اجازه می دهد با سرعت خود بنوشد.