در حال نمایش 12 نتیجه

نمایش 9 24 36

درباره کیدبو

سه برند Bebeluvicci، Kidboo ، Dinoboo  مارك هاي برتر كالاي خواب و اتاق كودك توليد كشور تركيه مي باشند كه از نظر سهم بازار و حجم صادرات داراي رتبه ي اول و جايگاه ممتازهستند . اين سه برند توليد گروه بازرگاني  “اولي آگلو “است ، که در زمینه ی تولید نخ با تولید روزانه هزار تن به عنوان پیشران صنعت نساجی ترکیه شناخته می شود. این هلدینگ با توجه به این مزیت رقابتی اقدام به تولید برترین محصولات  نساجي نموده است.

اين مجموعه ي عظيم براي حضور در بازار ايران، گروه بازرگاني نوروزي را جهت اعطاي نمايندگي و همكاري انتخاب نمود. گروه بازرگاني نوروزي دارای بیش از  40 سال سابقه در امر تولید،‌واردات و توزیع نیازمندی های کودک و نوجوان می باشد و از اين حيث داراي اعتبار داخلي و بين المللي ويژه اي است.

برند” Bebeluvicci ” از جنس الیاف بامبو می باشد که با توجه به قیمت آن ، تنها در صورت دريافت سفارش به صورت اختصاصي وارد مي شود.
برند Kidboo متعلق به محصولات برتر این گروه با کتان از نخ رده ی 63 می باشد که در بین انواع کالای خواب وارداتی به کشور در جایگاه ممتازی قرار دارد. اين نوع از الياف پنبه از نظر دوام و كيفيت، بي نظير بوده و نهايت آسايش و راحتي را به ارمغان مي آورد.
محصولات برند Dinoboo نیز از جنس الیاف 100% پنبه می باشند و تنها تفاوت آن، نوع کتان آن است كه با نخ رده ی 54 می باشد. این نوع کتان، کتان متعارف بین سایر برندهای وارداتی نیز می باشدو اكثر برندهاي معتبر نيز با اين كتان توليد و وارد مي شوند.