نمایش 1–15 از 106 نتیجه

نمایش 9 24 36

داستان کیکابو

کیکابو یک برند نسبتاً جدید برای محصولات کودک است که در سال 2016 ایجاد شد. کیکابو در مدت کوتاهی توانست محبوبیت خود را به دست آورد و در حال حاضر هم در بازار بلغارستان و هم در بازارهای خارجی به خوبی شناخته شده است.
در حال حاضر، برند کیکابو با موفقیت در بیش از 30 بازار جهانی به فروش رسیده است. همچنین کیکابو موفق به توسعه شعبه ای در اسپانیا با شرکای خود در آنجا شده است. به کشورهای سراسر جهان توزیع می کند.
کیکابو مجموعه های خود را با همکاری استودیوهای اروپای غربی طراحی می کند و شعار اصلی “برای کودک با عشق” است که کاملاً مطابق با نگرش و توجه در تولید هر محصول است – از کوچکترین جزئیات تا آخرین لبخندی که بتواند با آن انجام می دهد. به مشتریان خود را تقدیم میکند.

نام کیکابو از بازی محبوب کودک “peek-a-boo” یا در بلغاری – “ku-ku zak” وام گرفته شده است. هدف از این اسم این است که تا آن را به نظر بچه ها نزدیک کند و با سرگرمی و بازی ارتباط برقرار کند.

هدف کیکابو

کیکابو به عنوان ماموریت خود پذیرفته است که مجموعه ای گسترده از کالاهای کودک شیک و با کیفیت را با قیمت های مقرون به صرفه، با تمرکز بر محصولات با عملکرد و طراحی متمایز، تفسیر آخرین روند مد، ارائه دهد.

تولید کیکابو از هر نظر چشمگیر است زیرا طیف منسوجات کیکابو در پایگاه تولید کیکابو، مطابق با الزامات سطح جهانی، در شهر لوم در بلغارستان تولید می شود.
طیف محصولات کودک با برند کیکابو بسیار متنوع است. همه چیزهایی که یک کودک نیاز دارد از کالاهای بزرگ و کوچک گرفته تا لوازم نساجی را پوشش می دهد. کیکابو مفتخر است که بر این باورند که می تواند حتی خواستارترین سلیقه مشتریان خود را برآورده کند.

کیکابو برند سال

برای اولین سال در بلغارستان، Trade Media Group رویداد “Mother & Baby Awards 2022” را ارائه کرد که در آن کیکابو جایزه “برند سال کودک” را دریافت کرد.

مسابقه معتبر “Mother & Baby Awards” در خارج از کشور شناخته می شود و سال هاست که کیفیت و نوآوری بهترین محصولات و خدمات را برای مادر و نوزاد اهدا می کند. این به مادران کمک می کند تا تصمیم بگیرند که به کدام محصولات اعتماد کنند و بهترین انتخاب برای آنها و گنجینه های کوچکشان کدام است.

شرکت های پیشرو در این صنعت در اولین دوره جوایز مادر و کودک در بلغارستان شرکت کردند. هر درخواست به دقت مورد بررسی قرار گرفت و توسط هیئت داوران متخصصان رتبه بندی شد.

علاوه بر این، از جایزه Premium “برند سال کودک”، که محصولات کیکابو را که برنده جایزه اول شده اند را به شما ارائه دهد:

کالسکه Stroller 3 in 1 Angel
تخت برقی کنار تخت Sway Me
گرم کننده چند منظوره warmer Handy 4 in 1

این محصولات در بخش‌های «بهترین کالسکه کودک»، «بهترین تخت خواب» و «بهترین محصول استریل‌کننده» برنده شدند.

برای کیکابو، این شناخت انگیزه ای اضافی برای ادامه توسعه و ارائه بهترین ها برای مشتریان کوچکشان است!