نمایش 1–15 از 40 نتیجه

نمایش 9 24 36

شیردوش برقی فیلیپس اونت Philips Avent مدل Essential

قیمت اصلی 7,900,000 تومان بود.قیمت فعلی 6,650,000 تومان است.

درباره فیلیپس اونت
فیلیپس اونت که با نام Philips AVENT طراحی شده است، یک برند مراقبت از کودک است که شیشه شیر نوزاد، شیردوش مادر و سایر لوازم جانبی تغذیه و بهداشتی کودک را تولید می کند. شرکت فیلیپس اونت در گلمسفورد، سافولک، انگلستان مستقر است. نام AVENT از برند فرعی Avent Naturally که توسط شرکتی به نام Cannon Rubber (est.1936) راه اندازی شد، گرفته شد. این برند در سال 1984 ایجاد شد تا نوع جدیدی از شیشه شیر کودک را عرضه کند که کوتاه با گردنی پهن بود. Avent اولین شرکت تغذیه کودک بود که پستانک هایی از سیلیکون بی بو و بی مزه و همچنین سایر نوآوری های ثبت شده مانند استریل کننده بخار و مایکروویو و شیر دوش بدون پیستون تولید کرد. در سال 2005، Charterhouse Venture Capital شرکتی را که در آن زمان با نام Cannon Avent شناخته می شد، تصاحب کرد. در سال 2006، شرکت هلندی فیلیپس این برند را خریداری کرد و نام آن را به Philips Avent فیلیپس اونت تغییر داد.

جوایز
فیلیپس اونت برنده چندین جایزه بین المللی برای محصولات خود شده است. شیشه شیر بچه هوشمند آن برای سه سال متوالی، از سال 2017 تا 2019، جایزه بین‌المللی طراحی خوب را دریافت کرد، در حالی که دستگاه ضدعفونی‌کننده و خشک‌کننده بطری پیشرفته آن جایزه طراحی خوب را در سال 2020 برد. شیردوش برقی آن نیز برنده جایزه طراحی IF در سال 2020 شد.

کارخانه فیلیپس اونت
کارخانه تولید Avent در سافولک، منطقه ای در شرق انگلستان واقع شده است و نشان دهنده سرمایه گذاری 20 میلیون پوندی است. 90 درصد محصولات این برند طراحی و تولید می شود.