نمایش 1–15 از 17 نتیجه

نمایش 9 24 36

درباره تویست شیک
انتخاب برندی از محصولات کودک برای استفاده برای فرزندتان می تواند تصمیمی قاطع به نظر برسد. جایگزین های زیادی وجود دارد. برخی بر زیبایی شناسی تمرکز می کنند، برخی بر ترفندهای فنی. تویست شیک می داند که برای شما، سلامت کودک شما همیشه نقطه کانونی است.

به همین دلیل است که تویست شیک از شما می‌خواهد که بتوانید زمان و توجهی را که سزاوار کودکتان است، بدون فشارهای زندگی روزمره به او بدهید.

نوآوری و عملکرد
Twistshake آرزوی توسعه محصولاتی را دارد که استفاده از آنها ساده و ایمن باشد و در عین حال طراحی جذابی را نیز ارائه دهد. تویست شیک بر این عقیده هست که هدف گذاری برای عملکرد به این معنی نیست که می تواند زیبایی شناسی را نادیده بگیرد و طراحان تویست شیک همیشه به دنبال راه هایی برای ترکیب عملی بودن با طراحی چشم نواز هستند. تویست شیک برنده جوایز متعددی در زمینه طراحی و عملکرد شده است که برای تویست شیک تاییدی بر توسعه محصولات ایمن، کاربردی و جذاب است.

نوزادان منحصر به فرد هستند. همه آنها نیازهای فردی خود را دارند و اینها با همان سرعت شدیدی تغییر می کنند که خود نوزادان رشد می کنند و رشد می کنند. هدف تویست شیک این است که در تمام مراحلی که نوزادان طی می کنند متخصص شویم. وقتی کودکی با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شود، تویست شیک می‌خواهد از طریق خط تولید محصولات نوآورانه و ایمن به او کمک کند.

تولید مقالات برای نوزادان مترادف با مسئولیتی عظیم است. تویست شیک محصولات با بالاترین کیفیت مطلق را از طریق رعایت کلیه کنترل های کیفی قانونی و همچنین از طریق بررسی های داخلی منظم و پرس و جوهای کیفیت تضمین می کند. این ذهنیت نه تنها در فرآیند تولید نفوذ می کند، بلکه سنگ بنای کل تجارت Twistshake است.

تویست شیک ساخ کشور سوئد است.